Vchodové plastové dveře

Plastové vchodové dveře vynikají výbornými zvukovými a tepelnými izolačními vlastnostmi. Nabízíme široké spektrum typů dveří, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Nabízíme praktické příčkové vchodové dveře nebo designové vchodové dveře s dekorativní výplní.

Výhody

  • Záruka: na naše plastové vchodové dveře poskytujeme v případě montáže záruku 60 měsíců. Pokud si montáž zajistíte vlastními silami, potom je záruka standardních 24 měsíců.
  • Bezpečnost: vstupní plastové dveře od Světa oken nejen, že vypadají dobře, ale také jsou bezpečné, protože jsou vyztuženy kvalitní ocelovou pozinkovanou výztuhou. Dále máme v nabídce kvalitní kování, které ještě posílí bezpečnost dveří.
  • Tepelně-izolační vlastnosti: plastové vchodové dveře mají také výborné tepelně-izolační vlastnosti, dle profilu a tloušťky použité výplně je tepelný prostup Ud od 0,81 do 1,3 W/m2K.

V ceně vstupních dveří je kování včetně kliky s úzkým štítkem. Za příplatek je samozřejmě možné změnit kliku na kouli nebo zámek se širokým štítkem.

Galerie výplňových plastových dveří

Plastové výplňové dveře ROUND

Dveře z této řady mají klasický elegantní design, podle názvu jsou vynikají oblými tvary zdobení a prosklení.

Plastové výplňové dveře LINE

Plastové dveře z řady LINE se vyznačují jednoduchými minimalistickými tvary, které se hodí do moderních budov.

Plastové výplňové dveře DESIGN

Plastové výplňové dveře DESIGN se dobře kombinují s okny a garážovými vraty. Volí je majitelé moderně vyhlížejícíh domů.

Plastové výplňové dveře FUTURE

Plastové dveře z řady FUTURE se vyznačují prosklením s možností vzorovaného skla, které je orámováno stříbrným rámečkem. Tyto dveře jsou opět vhodné pro moderní budovy.

Výplňové plastové dveře Perito

Perito

Galerie příčkových plastových dveří

Plastové jednokřídlé příčkové dveře

Plastové dvoukřídlé příčkové dveře